חושבים מחוץ לקופסה- מה עושים בזמן פקק תנועה?..

רובם המכריע של הנוסעים בישראל משתמשים במכונית פרטית כדי להגיע ממקום למקום. הישיבה בתוך קופסת פח עם גלגלים ומנוע, הפכה למובנת מאליה, גם בפקקים, עד שלרובנו קשה אפילו לחשוב מחוץ לקופסה. האמת המפתיעה היא שפקק תנועה יכול להיות מקום מעולה להתפתחות אישית ולצמיחה.

הנה כמה המלצות לפעם הבאה כשעומדים בפקק:

למדו והעשירו את עצמכם

פודקאסטים- תכניות רדיו/ הרצאות אינטרנטיות הם דרך קלה לעשות זאת. ניתן להוריד אפליקציית שידור פודקאסטים, להירשם וכך הפרקים החדשים יתעדכנו אוטומטית ברשימת השידור הפרטית שלכם ברגע שהם עולים לאוויר. הרצאות של טד יעבירו את הזמן בנעימים ספרי אודיו שהפכו פופולריים מאד.

תרגילי מדיטציה נותנים למחשבות לזרום לאן שהן זורמות באופן טבעי, להתמקד ולתת לעצמכם זמן שכולנו מתקשים למצוא בסדר היום העמוס.

תרגילי פנים מומלץ מאד לעסוק כל יום 30 דקות בפעילות גופנית. תחת ההגדרה הזו נכנסים גם תרגילי פנים שגם עוזרים לעור להישאר רענן וללא קמטים.

משחקי דרך עם הילדים במקום לכעוס ולגרום להמולה פשוט התחילו לשחק, מילים מתחרזות, ארץ עיר, חידות שירים, טריוויה, ספירת עצמים כמו עצים, רמזורים ומכוניות, סיפור בהמשכים ביניכם ועוד כיד הדמיון.

פשוט תתחילו לנסות.. אולי תגלו את הזמר שבכם, את הצד שמתחבר בקלות לאנשים סביבכם ואת העובדה שגם עם ילדים אפשר לעבור פקק ולהישאר בחיים.

הפכו בעיה להזדמנות, במקום לצאת מהכלים, צאו מזה כמו גדולים